ajax loader
simorghland

01:47:58pm

1403 / khordad (3) / 2

Spring

Wednesday

Animal name of the year: Whale

Until the beginning of Spring:

The name of the spectacular region:

پیست اسکی چلگرد

تفریحی

Isfahan province

City Name:kohrang

Hours and kilometers to Isfahan:h--- k

User Points :

پیست اسکی چلگرد دومین پیست اسکی کشور می باشد که در شهرستان کوهرنگ و یکی از توابع استان چهار محال بختیاری قرار دارد.در فصل زمستان بارش برف در ارتفاعات زردکوه به بیش از 15 متر می‌رسد که باعث به وجود آمدن یخچال‌های دائمی می‌شود. وجود این مقدار برف در فصل زمستان باعث شده تا اشخاص زیادی از شهرهای مختلف برای اسکی و لذت بردن از هوای پاک زمستانی به این منطقه سفر کنند.پیست چلگرد در هر سال می‌تواند پذیرای20 تا 30 هزار نفر باشد.

پیست اسکی چلگرد دارای 800  متر طول و شیبی 20 درصدی میباشد ، هوای آفتابی آن در اغلب روزهای زمستان، انباشت حجم بسیار زیاد برف و راه دسترسی آسان، این پیست را در منطقه زاگرس مشهور ساخته است.اسکی‌بازان با آغاز بارش برف از آذرماه تا پایان اسفند می‌توانند به پیست اسکی چلگرد بروند و اسکی کنند. 

امکانات موجود:

جاده آسفالته، دسترسی به هتل کوهرنگ، سرویس بهداشتی، پارکینگ از جمله امکانات این پیست اسکی است. این پیست در حال حاضر دو دستگاه بالابر ویژه آقایان و خانم‌ها و یک دستگاه بالابر آموزشی با طول 200 متر دارد و دارای سه محوطه تفکیک‌شده برای خانواده‌ها، آقایان و خانم‌هاست.

You can post your comments about this place and participate in the rating. This can help your friends to make a more accurate choice. But you need to register or login.